Rákóczi Digitális Akadémia: Kiszállni a taposómalomból! – beszélgetés Dr. Papp-Aykler Zsuzsával

Kedves Rákóczisok!

Szeptember 18.-án este 20:00 órakor folytatjuk a Rákóczi Digitális Akadémia programsorozatunkat.

Ezúttal vendégünk Dr. Papp-Aykler Zsuzsa a Rákóczi Alapítvány elnök asszonya, a diaszpóra magyarságának emblematikus alakja lesz, aki évtizedek óta elkötelezett támogatója, segítője a határon túli és anyaországi fiatalok képzésnek, nevelésének, a világban szétszort magyar ifjúság kapcsolattartás erősítésének.

Az Alapítvány kuratóriumával szorosan együttműködve, csapatban dolgozva sokat tesz a Kárpát-medence magyar fiataljaiért. Jótékonysági munkája mellett film producerként, íróként, egyetemi tanárként épített tudományos és művészeti-irodalmi karriert.

A Rákóczi Családi Kör Aykler Zsuzsájával beszélgetünk a rákóczis fiatalokhoz fűződő szoros kötődéséről, az alapítványi munkájáról, a karrierje fontos állomásairól és arról, hogy miként vészelte át ezt a nehéz időszakot.

A beszélgetést élőben közvetítjük a II. Rákóczi Ferenc Alapítvány facebook oldalán, illetve a későbbiekben visszanézhető az alábbi linken:

Tarts velünk te is!